Маршрутки онлайн – квитки і розклад

На сайті БілетиПлюс ви можете порівняти ціни на квитки на маршрутку від різних перевізників, перевірити розклад руху маршрутних таксі на міжміських напрямках, подивитися маршрут на карті, доступність місць та замовити квиток онлайн всього за кілька хвилин.

Що таке маршрутки від БілетиПлюс?

Всі міжміські маршрути

На нашому сайті ви знайдете будь-який напрямок міжміських маршруток по Україні та за її межами, тепер не потрібно заходити на різні сайти і дивитися окремі маршрути.

Онлайн оплата

Маршрутку можна не просто забронювати, як на більшості сайтів, але і відразу оплатити проїзд онлайн, після чого ви отримуєте електронний квиток на вашу пошту.

Низька вартість квитків

Ми порівнюємо ціни на маршрутку від різних перевізників в одному місці і таким чином у вашому напрямку можна знайти кращу пропозицію по часу і вартості.

Можливе повернення

Якщо плани раптом змінилися і потрібно скасувати або перенести поїздку, то це можна зробити на сайті продавця квитка до фактичного відправлення маршрутки і гроші будуть вам повернені.

Служба підтримки

Привітні фахівці нашої власної служби підтримки завжди раді проконсультувати з будь-якого питання, будь то інформація про розклад рейсів, наявність місць, вартість квитків або навіть допомогти оформити замовлення. Зв'язатися з нами можна через онлайн-консультант, email або соціальну мережу.

Приємної поїздки від Minibus.BiletyPlus.ua!